Click aici »

Agent Presales/Telesales

Nivel cariera
Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Brasov Brasov
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
29-06-2018
Data actualizare
29-06-2018

Descrierea postului

Responsabilitati:
- contactezi telefonic clientii din zona alocata
- identifici factorii de decizie in interiorul firmelor de interes
- stabilesti intalniri pentru agentul de zona
- inregistrezi / modifici informatiile in baza de date, utilizand programe specifice.

Cerinte

Candidatul ideal:
Te asteptam in familia noastra daca doresti sa faci parte dintr-o echipa dinamica, doresti sa te dezvolti profesional, sa-ti imbunatatesti abilitatile, daca indeplinesti cerintele de mai jos:
- Capacitatea de a invata rapid, dorinta de a te dezvolta profesional.
- Bune abilitati de comunicare.
- Atitudine pozitiva.
- Capacitatea de a gestiona optim situatiile aparute.
- Capacitatea de a se adapta usor, spirit de echipa, punctualitate.
- Coerenta si claritate in exprimarea verbala.
- Orientat spre atingerea rezultatelor.
- Rabdare, calm, diplomatie.
- Minime cunostinte de operare pc.
Nu este necesara experienta in call center.
Nu avem limita de varsta, te asteptam sa faci parte din echipa noastra!

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii:
- un mediu de lucru competitiv cu reale oportunitati de promovare;
- pachet salarial fix + tichete de masa + bonusuri
- training specializat si training de comunicare, cat si suport pe parcursul proiectului