Click aici »

Agent paza

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
250 EUR
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Protectie/Paza
Data introducerii
25-06-2009
Data actualizare
25-06-2009

Descrierea postului

Paza si protectia obiectivelor in care isi desfasoara activitatea, conform procedurilor de lucru respectiv cererilor legale venite din partea beneficiarului.

Cerinte

-sa aiba cunostinte de specialitate;
-sa fie cetatean roman si sa aiba varsta de cel putin 18 ani;
-pregatire: studii gimnaziale si curs de calificare in profesie;
-profil moral: conduita comportamentala si vestimentara corespunzatoare, infatisare
-placuta, rezistent la eforturi fizice;
-sa nu aiba antecedente penale pentru infractiuni savarsite cu intentie;
-sa fie atestat de politie.
-deschis la schimbare, usor adaptabil la mediul de lucru
-strict si politicos
-proactiv si o capacitate rapida de reactie

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu 750 / 8 H - FARMACIE
Prime si bonusuri atat in functie de calitatea serviciilor prestate cat si a obiectivelor in care se desfasoara activitatea