Agent paza si protectie, supraveghetor obiectiv de paza  in Botosani, Iasi si Piatra Neamt

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Botosani, Iasi, Piatra Neamt Botosani Iasi Piatra Neamt
Domeniile ofertei
Altele, Protectie/Paza
Data introducerii
30-06-2011
Data actualizare
30-06-2011

Descrierea postului

Companie de paza cu acoperire nationala angajeaza si scolarizeaza agenti de paza si ordine in vederea obtinerii de atestat. (Prioritate au cei cu atestat sau certificat de paza) Recrutam numai persoanele serioase care isi dau interesul.

Salariu: 900 Lei in mana. Program in ture. Contract de munca si vacante platite. Pentru informatii suplimentare va vom contacta.

Cerinte

-varsta maxima 35 ani
-minim 10 clase + sc. Profesionala
-fara antecedente penale
-Fara experienta.