Click aici »

Agent parcare (World Trade Center, Bucuresti)

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
250 EUR
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Turism/Hoteluri, Serviciu clienti
Data introducerii
27-10-2015
Data actualizare
27-12-2015

Descrierea postului

- supervizarea bunei functionari a sistemului de parcare complet automat; folosire software specializat administrare (stare functionare echipamente sistem)
- interactiune cu clientii parcarii auto cu plata, in scopul oferirii de informatii (modalitati de plata, pasi in efectuarea platilor la automat, utilizarea echipamentelor in parcare)
- indrumarea clientilor catre instrumentele de plata automata
- indrumarea clientilor catre locuri libere in parcare; rezervarea anumitor zone pentru evenimente speciale;
- ocazional, intermedierea de plati la casa manuala de plata (inregistarare plati in software specializat, manipulare numerar) ? doar in situatii exceptionale ce implica iesirea din uz a automatului de plata
- raportarea defectiunilor sistemului de administrare al parcarii catre superiorul direct (site manager) sau direct la departamentul de service & mentenanta
- acordarea de sprijin informational clientilor in raportarea evenimentelor petrecute in parcare (accidente) catre entitatile competente (companie paza, politie); relatii cu alte entitati (politie, companie paza, companie curatenie, companie service& mentenanta)
Abilitati
- abilitati PC (Windows);
- abilitati de comunicare concisa si clara; interactionare directa, eficienta si plina de curtoazie cu clientii parcarii;
- abilitati de exprimare articulata in limbaj specific (explicatii specifice de uz al aparatelor de acces/plata in parcare);
- abilitati de invatare rapida a utilizarii unor echipamente specifice (sistem automat parcare);
- intelegere si comunicare scrisa si orala eficienta;
- abilitati organizare proprie eficienta si livrare rezultate in termen;
- punctualitate;
- integritate;
- onestitate;
- cunostintele de limba engleza (chiar si de baza) reprezinta un avantaj.

Cerinte

Studii si Experienta
- diploma de bacalaureat sau echivalent, reprezinta un avantaj;
- de preferat, experienta intr-un mediu similar (interactiune cu publicul, casier, hosting, etc).

Conditii de munca
- conditii de interior (climatizare) si ocazional conditii de exterior.

Raportare/interactiune
- raporteaza la superiorul direct (administratori locatie/firma);
- interactioneaza cu ceilalti agenti/valeti parcare, personal hotel/centru comercial, clienti parcare.

Program de lucru
- Program doar de zi: 10:00-22:00, o zi da, una nu;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pachet salarial
- 900lei net + bonuri de masa, (echivalent 1.100lei net).