Click aici »

Agent Ofertare-Contractare

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
31-08-2009
Data actualizare
31-08-2009
Confidential
expirat

Descrierea postului

? Negocierea, incheierea si managerierea contractelor pentru toate firmele din interiorul grupului AllConsulting.
? Mentinerea contactului cu actualii clienti.
? Marirea portofoliului de clienti.
? Consultanta oferita clientilor existenti sau potentiali.
? Managementul informatiilor.
? Promovarea serviciilor companiei.
? Realizarea de oferte adecvate fiecarui client.

Cerinte

? Absolvent de studii superioare.
? Limba engleza ? nivel avansat; a doua limba straina constituie un avantaj.
? MS Office ? nivel avansat.
? Cunostinte de Photoshop.
? Capacitate de elaborare texte ? limbaj elevat, fluenta, creativitate.
? Cunostintele in domeniul jurnalistic constituie un avantaj.
? Cultura generala bogata si interes fata de domenii de activitate variate (de la domeniul tehnic sau economic pana la cel juridic sau de consultanta).
? Experienta in munca constituie un avantaj.
? Foarte bune abilitati de comunicare.
? Spirit persuasiv si cu initiativa.
? Persoana deschisa, pozitiva, ambitioasa, cu intuitie si o mare incredere in sine.

Oferta (bonusuri, beneficii)

? Pachet salarial atractiv.
? Mediul de lucru profesionist si dinamic.
? Posibilitate de afirmare si acces la activitati complexe.
? Colectiv tanar si motivat.