Click aici »

Agent masuratori cu experienta

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Industrie, Arhitectura/Design
Data introducerii
26-07-2016
Data actualizare
26-07-2016
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Acest anunt este adresat barbatilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Firma de prestari servicii in domeniul montaj mobilier, cu preponderenta bucatarii, angajeaza de urgenta tehnician masuratori. Experienta in domeniu mobilei si a masuratorilor constituie un avantaj major pentru recrutare in echipa noastra. Avem nevoie de un student cu experienta in masuratori, in principiu masuratori si schite tehnice pentru bucatarii.

Cerinte

Permisul de conducere constituie un avantaj major la angajare.