Click aici »

Agent Marketing / Vanzari

Nivel cariera
Entry-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Oradea Oradea
Domeniile ofertei
Comert, Marketing, Vanzari
Data introducerii
28-09-2007
Data actualizare
28-09-2007

Descrierea postului

- stabilirea si realizarea relatiilor cu clientii;
- gasirea si crearea de oportunitati pentru cooptare clienti noi;
- implementare campanii de marketing pe segmente de piata targetate, cu urmarirea rezultatelor;
- pregatire expozitii si alte evenimente;

Cerinte

- tineri absolventi de inv superior ambitiosi, responsabili si orientati spre rezultat;
- 1-3 de experienta de marketing cu responsabilitati progresive constituie un avantaj;
- cunostinte avansate de lucru cu PC-ul si Microsoft Office (Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Outlook);
- fluenta in engleza sau germana scrisa si vorbita;
- abilitati de comunicare si negociere.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- posibilitati de perfectionare profesionala;
- salariu atractiv;
- lucrul intr-un mediu profesionist.