Click aici »

Agent marketing activitate curatenie

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Constanta Constanta
Domeniile ofertei
Marketing
Data introducerii
08-04-2010
Data actualizare
08-04-2010
Confidential
expirat

Descrierea postului

-prospectarea pietei in vederea identificarii de noi clienti;
- negocierea, semnarea si urmarirea derularii contractelor;
- mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii din portofoliul tau;
- raportare periodica a activitatii;
- atingerea targetului lunar.

Cerinte

- o persoana care deja lucreaza in domeniu si poate face si aceasta activitate in paralel
- studii superioare finalizate (de preferat in domeniul Comertului sau Economic);
- experienta de minimum 3 ani in domeniul vanzarilor de servicii,
- cunoasterea limbii engleze la nivel mediu;
- abilitati de lucru cu calculatorul: Microsoft Office (Word, Excel, Power Point);
- abilitati dezvoltate de negociere si persuasiune;
- traininguri in domeniul vanzarilor (constituie un avantaj);
- diplomatie, proactivitate si orientare catre client;
- permis de conducere (categoria B).

Oferta (bonusuri, beneficii)

Comision la contracte incheiate.