Click aici »

Agent livrator

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
28-03-2012
Data actualizare
28-03-2012

Descrierea postului

- liveaza produsele companiei la clientii din zona alocata,
- incaseaza debitele clientilor, in conformitate cu facturile emise,

Cerinte

- Diploma Bacalaureat
- experienta pe o pozitie similara minim 3 ani,
- permis de conducere categoria - C,
- capacitate de asimilare rapida,
- respectarea termenelor limita,
- disponibilitate pentru program de munca prelungit.
- mentinerea permanenta a curateniei in autovehicul,
- verificarea starii autovehiculului inainte de plecare,
- completarea documentele tipizate obligatorii in mod corect si la timp,
- adopta o atitudine pozitiva si respectuoasa fata de clientii alocati.

Obligatoriu C.V.la adresa de email.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Intercom Serv ofera un pachet salarial atractiv, cu posibilitatea de crestere a salariului prin promovarea produselor si atragerea de noi clienti, desfasurarea activitatii intr-o companie in plina ascensiune, alaturi de un colectiv tanar si dinamic.