Click aici »

Agent livrari autoturisme

Nivel cariera
Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
250 EUR
Oras(e)
Ploiesti Ploiesti
Domeniile ofertei
Vanzari, Serviciu clienti
Data introducerii
06-06-2014
Data actualizare
07-11-2014

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Studii postliceale
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Persoana selectata va livra autoturismele companiei catre clientii care au facut in prealabil rezervare.

Cerinte

Limba engleza si alte limbi straine constiuie avantaj; seriozitate, spontaneitate, amabilitate, punctualitate, implicare in indeplinirea corect si la timp a sarcinilor.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se poate castiga mai mult decat salariul de baza prin ore suplimetare seara si in weekend; se ofera si tichete de masa.