Click aici »

Agent interventie Timisoara

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Protectie/Paza
Data introducerii
30-03-2012
Data actualizare
09-04-2012

Descrierea postului

SCOPUL POSTULUI:

Asigura indeplinirea de calitate si la timp a serviciului de interventie

RESPONSABILITATI:

Prestarea serviciului astfel incat sa se asigure indeplinirea clauzelor contractuale cu beneficiarul;
Cunoasterea situatiei operative in fiecare moment al indeplinirii misiunii si modalitatile de interventie in caz de pericol iminent asupra obiectivului ori a personalului acestuia.

Cerinte

CANDIDATUL IDEAL:

Experienta pe un post similar - constituie avantaj;
Experienta in lucrul cu oamenii;
Fara antecedente penale;
Aspect fizic placut, ingrijit;
Acuitate vizuala si auditiva;
Dispus la efort prelungit;
Fire analitica;
Ambitios;
Perseverent;
Respectuos;
Diplomat;
Responsabil;
Atitudine nediscriminatorie;
Deschis;
Spontan;
Orientare client;
Spirit de echipa;
Capabil sa se impuna prin atitudine, exprimare si comportament;
Minim 10 clase;
Permis de conducere VALID cat. B;
Buna cunoastere a TIMISOAREI;
Cunostinte de legislatie - Legea 333;
Cu experienta in paza si protectie;
Cu domiciliul in TIMISOARA sau imprejurimi.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Vrei sa lucrezi intr-o Companie multinationala, dinamica, aflata in plina dezvoltare, unde sa iti pui in valoare competentele si experienta profesionala?

Doresti sa iti construiesti o cariera intr-o Companie care crede in investitia in oameni?
Securitas este lider mondial in domeniul securitatii private, cu peste 300.000 de angajati in 50 de tari din America de Nord, America Latina, Europa, Orientul Mijlociu, Asia si Africa. In Romania are una dintre cele mai experimentate echipe de profesionisti, cu peste 4500 de membri, care asigura solutii perfect potrivite nevoilor fiecarui client.

In fiecare clipa, de la micile magazine pana la aeroporturi, angajatii Securitas fac diferenta. Eroi. In fiecare zi.