Click aici »

Agent interventie Bucuresti

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Protectie/Paza
Data introducerii
26-04-2017
Data actualizare
05-02-2018

Descrierea postului

Nei Divizia de Securitate, cautam colegi pentru pozitia de Agent Interventie, pentru Bucuresti.

Responsabilitati:
- Asigura interventia la obiective;
- Interventie in caz de incidente;
- Cunoasterea locurilor si punctelor vulnerabile din perimetrul obiectivului, pentru a preveni producerea oricaror fapte de natura sa aduca prejudicii unitatilor pazite;
- Cunoasterea si respectarea consemnului general si particular, Legea 333/2003 cu completarile si modificarile ulterioare.

Cerinte

Cerinte:
- Detinerea atestatului de Agent de securitate (obligatoriu);
- Experienta anterioara in domeniu (constituie un avantaj);
- Permis categoria B minim 2 ani;
- Conduita ireprosabila in relatiile cu clientii, publicul si angajatii companiei;
- Rezistenta la stres si efort fizic;
- Fara antecedente penale.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Avantaje:
- Salariu atractiv;
- Lucru intr-o echipa tanara si dinamica.

Trimite CV