Click aici »

Agent Intermediar Asigurari - partener ING

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Asigurari
Data introducerii
21-11-2018
Data actualizare
21-11-2018

Descrierea postului

Esti in cautarea unui job stabil si interactiv in care sa iti poti organiza programul asa cum iti doresti? Cautam colegi noi care sa se alature echipei noastre de Agenti Telesales.
Daca detii deja diploma IMA pentru intermediere asigurari si vrei sa aplici cunostintele dobandite, te asteptam sa faci parte din echipa noastra!

Cerinte

Ce responsabilitati vei avea?

Vei promova telefonic produse bancare si asigurari in randul clientilor deja existenti in portofoliu;
Vei propune ofertele si vei adapta modalitatea de prezentare in functie de nevoile clientilor contactati;
Activitatea se desfasoara 100% la birou.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu fix + tichete de masa + bonusuri in functie de obiectivele specifice activitatii;
Abonament medical la o clinica privata de sanatate;
Acces la bibliotica Bookster (pana la 4 carti/luna);
Concursuri interne motivante, activitati de echipa si teambuilding-uri;
Oportunitati reale de crestere profesionala in cadrul companiei: in functie de rezultate, poti fi urmatorul nostru team leader!