Click aici »

Agent Imobiliar

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
27-03-2008
Data actualizare
27-03-2008

Descrierea postului

- Prospectarea pie?ei imobiliare
- Intermedierea tranzac?iilor imobiliare
- Identificarea ?i implementarea celor mai bune solu?ii pentru clien?i
- Organizarea ?i urm?rirea ntregului proces de tranzac?ionare (negociere, documente necesare, solu?ii de finan?are etc.) pn? la finalizarea sa
- Administrarea bazei de date cu propriet??i
- Promovarea ofertelor prin intermediul mijloacelor de comunicare puse la dispozi?ie.

Cerinte

- Experienta anterioara in domeniu
- Cunostinte MS Office;
- Cunoasterea a cel putin o limba straina la nivel conversational (engleza, franceza);
- Abilitati excelente comunicare si negociere;
- Putere de convingere;
- Persoana dinamica, sociabila, serioasa, motivata;
- Initiativa si spirit puternic de echipa;
- Permis conducere categoria B.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Conditii de lucru avantajoase;
- Telefon si masina de serviciu;
- Comision + bonusuri progresive in functie de realizari.