Click aici »

Agent imobiliar

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari, Constructii/Imobiliare
Data introducerii
16-10-2009
Data actualizare
29-05-2017

Descrierea postului

-selectarea celor mai bune oportunitati de pe piata, pe segmentul alocat, in vederea tranzactionarii acestora;
-abilitatea de a identifica si de a propune clientilor solutii adecvate solicitarilor;
-introducerea si reactualizarea permanenta a informatiilor in baza de date;
-colaborare deschisa cu colectivul, in vederea identificarii de solutii avantajoase pentru finalizarea obiectivelor.

Cerinte

-studii: medii sau superioare;
-cunostinte operare PC: Office, Outlook, Internet;
-experienta in vanzari/inchirieri si negociere;
-persoana dinamica, serioasa, optimista, cu capacitati de comunicare eficienta, cu initiativa si putere de convingere;
-capaciatate de organizare eficienta a timpului de lucru si orientare catre indeplinirea obiectivelor;
-constituie avantaj, experienta in domeniul imobiliar, de min. 6 luni;
-buna relationare cu echipa.

Oferta (bonusuri, beneficii)

-contract individual de munca;
-posibilitate salariu fix;
-telefon;
-conditii de munca cu logistica moderna;
-posibilitati de avansare.