Click aici »

Agent Imobiliar

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
08-10-2019
Data actualizare
08-10-2019

Descrierea postului

RE/MAX Anteea iti pune la dispozitie tot ceea ce iti este necesar sa te dezvolti si sa performezi in domeniul imobiliar.

Responsabilitatile tale ca si Agent Imobiliar in cadrul RE/MAX Anteea sunt:

- sa creezi, adaugi si sa administrezi baza de date cu oferte si clienti;
- sa promovezi ofertele prin metodele de marketing pe care le punem la dispozitie in cadrul retelei;
- sa negociezi ofertele imobiliare;
- sa efectuezi si sa asisti la tranzactiile imobiliare;
- asistarea clientilor de-a lungul intregului proces de tranzactionare imobiliara;
- pastrarea legaturii si relatiei cu portofoliul de clienti;

Cerinte

Candidatul ideal:

- Persoana adaptabila, perseverenta, organizata cu un puternic simt antreprenorial;
- Persoana responsabila, eficienta, cu spirit competitiv;
- Persoana activa, pozitiva, dinamica, orientata spre rezultat;
- Bune abilitati de negociere;
- Deschidere catre lucrul in echipa;
- Bune abilitati de relationare cu diverse categorii de persoane;
- Foarte bune abilitati de comunicare in limba romana, preferabil si in alte limbi straine: engleza, franceza, spaniola, italiana, ebraica, germana, rusa, etc.;
-Dorinta de invatare si evolutie continua;
- Cunostinte operare PC: Microsoft Office, Internet Explorer;
- Disponibilitatea de a lucra atat la birou, cat si pe teren;
- Experienta in domeniul vanzarilor (broker vanzari/ broker imobiliar/broker asigurari) reprezinta un avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Ce iti oferim:

- Beneficiezi de o arie de acoperire a ofertelor imobiliare in exclusivitate aflate in portofoliul biroului nostru;
- Cursuri de specialitate de la nivel incepator pana la nivel avansat si mentorat in punerea in practica a cunostintelor dobandite la nivel teoretic;
- Lucrul in cadrul celui mai recunoscut brand de imobiliare din lume;
- Flexibilitate in a-ti gestiona timpul si taskurile;
- Independenta financiara;
- Castiguri substantiale, peste media pietei, cu potential nelimitat;
- Mediu de lucru pozitiv, dinamic si care iti recunoaste meritele;
- Cooperare in interiorul retelei;
- Suport din parte unei echipe profesioniste;
- Cursuri si conferinte sustinute de speakeri internationali;
- Dezvoltare continua prin participarea la training recunoscut international;
- Cel mai eficient sistem tehnic din piata imobiliara;
- Acces la o varietate de materiale si marketing;

Trimite CV