Click aici »

Agent distributie

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Baia-Mare, Brasov, Bucuresti, Cluj-Napoca, Iasi Baia-Mare Brasov Bucuresti Cluj-Napoca Iasi
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
24-03-2008
Data actualizare
24-03-2008

Descrierea postului

Companie farmaceutica recruteaza personal pentru postul de SOFER / AGENT DISTRIBUTIE cu/fara auto propriu, avand domiciliul in Bucuresti

Cerinte

1. AUTO PROPRIU
2. ATRIBUTII:
-aprovizionare
-distributie
-ofertare
-incasare

Oferta (bonusuri, beneficii)

1. SALARIU minimum 100 euro (in functie de zona alocata)
2. COMISION LA VANZARE (din valoarea neta), in functie de grupele de produse, astfel:
a) Medicamente si OTC - 0.1%
b) Substante si parafarmaceutice - 0.2%
c) Produse import exclusiv - 0.3%
3. COMISION LA INCASARE - 0.2% si se acorda se acorda din valoarea neta a tuturor incasarilor.
4. BONUSURI SUPLIMENTARE in functie de realizari
5. DECONT UZURA AUTO: 20% din valoarea bonurilor de benzina.