Click aici »

Agent de vanzari

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
31-03-2014
Data actualizare
31-03-2014

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 4 intrebari.
Candidatii trebuie sa aiba experienta in unul din domeniile: Marketing, Publicitate/PR, Vanzari
Nivel minim de studii: Liceu

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Daca esti sociabil, indraznet, descurcaret si crezi (stii) ca esti agentul de vanzari potrivit pentru a ne aduce noi clienti te invitam sa ne trimiti un cv.
Constituie un avantaj: Experienta in vanzari si cunoasterea activitatilor specifice unei agentii de publicitate, tipografii;
- Abilitati de comunicare si negociere, mentinerea de relatii
- Prezenta agreabila, dinamica, gandire practica
- Sarm, intuitie, flexibilitate
- Simtul umorului bine dezvoltat
- Hotarare, abilitati excelente de organizare, initiativa
- Disponibil pentru o colaborare pe termen lung
- Cunostinte medii de operare PC: utilizare baza de date, Word, Excel

Cerinte

- Identifica si contacteaza clientii noi
- Elaboreaza strategii de vanzari personale pe termen scurt si mediu
- Identifica si abordeaza personalizat clientii noi
- Elaboreaza ofertele
- Urmareste si culege feedback-ul legat de serviciile vandute

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Comision din vanzari;
- Mediu de lucru intr-o atmosfera prietenoasa, bazata pe incredere si repsect reciproc
Dupa 3 luni:
- Salariu fix+comision vanzari
- Acces gratuit la sala de fitness
- Laptop, telefon mobil, abonament luna R.A.T.B. pe toate liniile
- Posibilitatea de avansare in functie in cadrul agentiei