Click aici »

Agent de vanzari

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Brasov Brasov
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
03-10-2013
Data actualizare
28-04-2014

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Liceu

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Promovarea si vanzarea directa a marfurilor ce fac obiectul ofertei comerciale a societatii. Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti.

Negocierea contractele si raspunderea pentru corecta executare a contractelor si acordurilor incheiate cu clientii din portofoliu; Atragerea permanenta de noi clienti; Realizarea planului de vanzari lunar si anual stabilit;

Cerinte

- Posesor permis de conducere: categoria B.
- Cunostinte de operare PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet) la nivel mediu
Cooperare cu colegii in cadrul societatii si mentinerea legaturii cu clientii si partenerii. Usurinta de exprimare orala.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariul fix, la care se adauga procent din vanzari negociat la incadrare si dupa evaluarile anuale;
Telefon;
Auto