Click aici »

Agent de vanzari

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Iasi Iasi
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
25-06-2013
Data actualizare
25-06-2013
Confidential
expirat

Descrierea postului

- reprezinta compania in domeniul vanzarilor si viziteaza clientii din teritoriul alocat conform planului stabilit;
- asigura distributia si expunerea corespunzatoare a produselor societatii;
- promoveaza ofertele comerciale ale companiei in acord cu strategia stabilita;
- mentine si dezvolta relatiile cu partenerii de business la un nivel optim;
- realizeaza planul de vanzari si de incasari;
- realizeaza rapoartele de activitate in conformitate cu indicatorii solicitati;
- participa la sedintele periodice organizate de catre companie;
- optimizeaza traseele de lucru si de distributie
- asigura zilnic verificarea starii tehnice a masinii pe care o conduce

Cerinte

- experienta intr-un post similar minim 3 ani consecutivi (de preferinta pe segmentul FMCG).
- abilitati dezvoltate de comunicare si negociere;
- posesor permis de conducere categ. B minim 2 ani fara incidente rutiere;
- orientare catre client si catre rezultate;
- perseverenta si seriozitate;
- spirit de echipa.