Click aici »

Agent de vanzari

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
13-02-2013
Data actualizare
15-02-2013
Confidential
expirat

Descrierea postului

Suntem o firma de contabilitate si consultanta in domeniul economico-financiar, formata din tineri profesionisti care dorim sa ne marim portofoliul de clienti.
In acest sens, propunerea noastra ar fi urmatoarea : ca dumneavoastra sa ne ajutati la incheierea contractelor, prin identificarea potentialilor clienti si incheierea contractului propriu-zis, beneficiind din partea noastra de un bonus de 200 lei /contract incheiat si 20% din valoarea contractului timp de 2 luni.

Cerinte

- experienta in vanzari;
Doar persoanele selectate vor fi contactate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

decontare transport;