Click aici »

Agent de vanzari

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Bucuresti, Cluj-Napoca, Galati, Zalau Bucuresti Cluj-Napoca Galati Zalau
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
10-05-2017
Data actualizare
29-09-2017

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Facultate (terminata)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Prezenta zilnica in zona de activitate;
Prospectarea pietei si identificarea de noi potentiali clienti;
Indeplinirea planului de marketing si vanzari;
Acoperirea sistematica a teritoriului;
Mentinerea si dezvoltarea relatiilor de colaborare cu clientii deja existenti, cautarea unor oportunitati suplimentare pentru extinderea distributiei;
Culegerea informatiilor legate de clienti si de concurenta, obtinute de pe raza zonei de activitate.

Cerinte

Flexibilitate, deschidere la schimbare si la nou;
Initiativa, imaginatie, spirit antreprenorial;
Consecventa, ambitie si putere de munca;
Atitudine pozitiva, prezenta placuta, capacitatea de a stabili relatii interpersonale, reale abilitati de comunicare, bun negociator;
Orientare spre lucrul in echipa;
Permis de conducere categoria B;
Experienta in vanzarea de materiale electrice prezinta avantaj.