Click aici »

Agent de vanzari

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
10-03-2017
Data actualizare
16-11-2019
Confidential
expirat

Descrierea postului

Cautam Agent de Vanzari cu experienta in promovarea si vanzarea de produse din portofoliu nostru (vopseluri decorative).

Scopul principal al Agentului de Vanzari in De Arte Paints Collection este imbunatatirea si dezvoltarea portofoliului de clienti, urmarirea vanzarilor si atingerea targetelor impuse.

Ce vei face in rolul Agentului de Vanzari la De Arte Paints Collection ?

- Asigura vanzarea produselor si serviciilor oferite de catre companie;
- Identifica nevoile clientilor si ofera consultanta in alegerea produselor in acord acestea;
- Servirea clientilor intr-o maniera prompta si politicoasa.

Cerinte

- Experienta relevanta in promovarea si vanzarea de finisaje interioare si vopsele decorative ;
- Studii medii / superioare;
- Detinator permis conducere.

Abilitati necesare:

- Atentie la detalii;
- Usurinta in stabilirea relatiilor interpersonale;
- Capacitate si disponibilitate de asimilare rapida a informatiilor noi;
- Capacitate de analiza si rezolvare rapida a problemelor de vanzare;
- Orientat in aceeasi masura si catre client si catre rezultat;
- Perseverenta si incredere in sine.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- masina, laptop, telefon de serviciu;
- salariu fix + comision vanzari;
- posibilitati de avansare;
- training-uri de specializare.
- salariu care poate evolua in functie de performante;
- mediu de lucru placut, echipa tanara, dinamica, in dezvoltare;
- birou in centrul orasului, cu acces rapid si usor P-ta Unirii.