Click aici »

Agent de vanzari

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Brasov Brasov
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
26-05-2016
Data actualizare
26-05-2016

Descrierea postului

- Efectuare de apeluri cu scopul vanzarii serviciilor companiei.
- Mentinerea unei relatii cu clientii existenti.
- Organizarea intalnirilor cu clientii la sediul companiei sau pe teren.

Cerinte

- Experienta in vanzari telefonice este un avantaj.
- Comunicativ, gandire logica, orientare catre client.
- Perseverent, Serios, Punctual.
- Spirit de echipa si de competitie.
- Disponibil sa invete lucruri noi.
- Sociabil, Optimist.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Program fix
- Salariu fix atractiv + comisioane in functie de vanzarile efectuate.
- Bonusuri pentru contractele mari.
- Bonus de performanta acordat trimestrial celui mai bun agent de vanzari.
- Concursuri interne cu premii pentru angajati.