Click aici »

Agent de vanzari

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
19-05-2016
Data actualizare
29-09-2016

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba experienta in domeniul Vanzari
Nivel minim de studii: Facultate (terminata)
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Titularul postului are rolul de a asigura prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei.

Activitati principale:

-administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti si de furnizori autohtoni si straini;
- prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
- urmarirea realizarii planului de vanzari lunar, trimestrial, anual.

Cerinte

- experienta intr-un post similar din vanzari;
- capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii, atentie distributiva, simt pentru detaliul semnificativ, capacitate rapida de decizie;
- personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta;
- cunostinte avansate de limba engleza.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii:
-training de initiere in domeniu,
-pachet salarial atractiv, plus bonusuri,
-mediu de lucru placut,
-posibilitati de dezvoltare a unei cariere.