Click aici »

Agent de vanzari / Operator customer support

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari, Serviciu clienti
Data introducerii
18-01-2018
Data actualizare
18-01-2018

Descrierea postului

Poti aplica pentru unul dintre urmatoarele posturi disponibile:

1. Operator customer support limba straina (Germana, Franceza, Italiana, Rusa, Poloneza, Spaniola, Turca, Olandeza )
Cerinte:
- cunostinte avansate a uneia dintre limbile straine sus mentionate si a limbii engleze la un nivel mediu
- capacitate de ascultare activa si gasirea de solutii adecvate
- o buna capacitate de concentrare si atentie distributiva
- capacitate de invatare
- o buna capacitae de gestionare a emotiilor
Responsabilitati:
- acordarea de suport/solutionarea solicitarilor clientilor
- introducerea si procesarea in sistemul integrat folosit de companie a tuturor solicitarilor si solutiilor propuse
- respectarea procedurilor si politicilor companiei

2. Agent de vanzari/ Sales Hero ;)
Cerinte:
- Capacitatea de a convinge
- Gandire proactiva si pozitiva
- O buna capacitate de comunicare si intelegere
- Contactarea potentialilor clienti si prezentarea ofertelor din partea companiei
- introducerea si procesarea in sistemul integrat folosit de companie a detaliilor necesare

Ne vedem la interviu!

Cerinte

Cautam oameni comunicativi, dinamici, dornici sa invete si sa se afirme intr-o companie multinationala. Oferim in schimb atmosfera prietenoasa, program flexibil, training platit si alte beneficii consistente.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Iti oferim salariu fix motivant, tichete de masa, decontare transport ratb si metrorex, si iti rasplatim implicarea  si rezultatele bune prin bonusuri lunare atractive.