Click aici »

Agent de vanzari Constanta GarduriMD

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Constanta Constanta
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
01-02-2021
Data actualizare
01-02-2021

Descrierea postului

- Vei gestiona corespunzator casa de marcat;
- Vei participa la activitatea de inventar a magazinului;
- Te vei asigura ca magazinul este curat, atat sala de vanzare, cat si restul spatiilor;
- Vei oferi suport clientilor in magazin.

Cerinte

- Sa fii amabil/a si orientat/a catre client;
- Sa poti lucra in echipa;
- Sa dai dovada de implicare si flexibilitate;
- Experienta in domeniul vanzarilor reprezinta un avantaj;
- Sa fii punctual/a si rezistent/a la stres;
- Sa ai minim studii gimnaziale finalizate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Un plan de scolarizare personalizat;
- Remunerare competitiva salariu fix + %.