Click aici »

Agent de turism

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
300 EUR
Oras(e)
Slatina Slatina
Domeniile ofertei
Turism/Hoteluri
Data introducerii
27-01-2020
Data actualizare
27-01-2020
Confidential
expirat

Descrierea postului

? Esti o persoana comunicativa, energica, ambitioasa, determinata si pasionata de turism;
? Ai abilitati de relationare si negociere;
? Cunosti limba spaniola la nivel  avansat;
? Detii cunostiinte de utilizare a pachetului Microsoft Office;

Cerinte

? Cunosti piata de produse si servicii turistice si ai experienta de minimum 1 an in domeniul industriei turistice;
? Ai brevet de turism (constituie avantaj);
? Carisma si simtul umorului sunt punctele tale forte :) .
Te asteptam in echipa noastra!