Click aici »

Agent de turism

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Turism/Hoteluri
Data introducerii
05-11-2014
Data actualizare
30-03-2016

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Facultate (in curs)
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

- Pregatirea ofertei si a pachetelor turistice la cererea clientilor

- Rezervari pe sistemele de rezervari hoteliere

- Preluarea si efectuarea de rezervari, facturari, emiterea de documente fiscale si documente de calatorie

- Contactarea potentialilor clienti

- Inserarea noilor oferte in site

- Intocmirea newsletter

- Pastrarea confidentialitatii informatiilor

- Mediu de lucru agreabil, conditii excelente

- Salariu motivant cu posibilitati de crestere in functie de realizarile inregistrate

- Posibilitatea de integrare intr-o echipa tanara, profesionista si motivata

- Desfasurarea activitatii intr-un cadru modern, cu acces la cele mai avansate tehnologii in domeniu

Cerinte

- Experienta minim 3 luni pe postul de agent de turism

- Responsabil, amabilitate si eficienta, engleza fluent

- Familiarizat(a) cu sistemele uzuale de rezervari hoteliere

- Bune cunostinte de geografie

- Operare calculator, Word, Excel, Internet

- Posibilitate de program prelungit