Click aici »

Agent de turism

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Turism/Hoteluri
Data introducerii
05-11-2014
Data actualizare
21-12-2019

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 1 an experienta in domeniul Turism/Hoteluri
Nivel minim de studii: Facultate (in curs)
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Agent/consultant de turism, relationare cu turistii, actualizare ofertelor in site.
- Pregatirea ofertei si a pachetelor de calatorie;
- Preluarea si efectuarea de rezervari, facturari, emiterea de documente fiscale si documente de calatorie;
-urmarirea rezervarilor pana la incheierea tuturor serviciilor;
Salariu motivant cu posibilitati de crestere in functie de realizarile inregistrate, mediu de lucru agreabil, conditii excelente

Cerinte

- EXPERIENTA MINIM 1 AN INTR-O AGENTIE DE TURISM - CONDITIE OBLIGATORIE!
- experienta de lucru in sistemele de rezervari uzuale;
- limba engleza scris si vorbit la nivel mediu;
- cunostinte de operare PC (Word, Excel, PowerPoint, etc);
- cunostinte de geografie;
- persoana dinamica, amabila si eficienta, corecta.