Click aici »

Agent de securitate

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Protectie/Paza
Data introducerii
26-10-2018
Data actualizare
25-02-2019

Descrierea postului

Echipa Securitas Romania se mareste!!!

40 posturi disponibile in Bucuresti - AGENT DE SECURITATE

- posturi pe care ar putea activa si studenti sau absolventi fara diploma de bacalaureat.

Poti opta pentru postul de dispecer/ receptionist daca ai
cunostinte de operare PC;
- cunosti lmba engleza, nivel mediu

-  Atestat/certificat de calificare ?Agent de Securitate? - constituie avantaj

Angajam si persoane fara calificare, oferim scolarizare gratuita pentru salariati!

Securitas recunoaste performanta angajatilor!

Cerinte

- Studii  gimnaziale/ liceale - minim 8 clase
- Fara inscrisuri in cazier;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii:
- pachet salarial foarte motivant!
- transport gratuit - daca locuiesti in zone limitrofe orasului Bucuresti - Giurgiu, Ploiesti etc.