Click aici »

Agent de securitate in Sibiu

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Sibiu Sibiu
Domeniile ofertei
Protectie/Paza
Data introducerii
05-04-2019
Data actualizare
05-04-2019

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Liceu

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

AGENTUL DE SECURITATE presteaza servicii de paza, respectiv: paza proprietatii impotriva accesului neautorizat, a furturilor, precum si a altor actiuni producatoare de pagube materiale, paza proprietatii intelectuale, etc.

Cerinte

AGENTUL DE SECURITATE trebuie sa fie o persoana de incredere, echilibrat emotional, disponibil de a lucra in ture de zi si de noapte, sa reactioneze rapid, atentie concentrata si distributiva, bun spirit de observatie, rezistenta la stres, o buna memorie, mai ales vizuala (capacitatea de a retine detalii privind persoane, ambianta), sa fie in buna conditie fizica si mentala, sa fie disponibil de a respecta cu strictete regulile, capacitatea de a nu fi usor intimidat, dinamic si cu un mod riguros de organizare a propriei activitati.