Click aici »

Agent de recrutare

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Resurse umane
Data introducerii
30-08-2016
Data actualizare
30-08-2016

Descrierea postului

Cautam persoane flexibile, descuircarete si serioase in scopul recrutarii de clienti pentru servicii de formare profesionala (cursuri de calificare si evaluari de competente profesionale).

Cerinte

- Cunostinte foarte bune de operare PC
- Permis de conducere cat. B
- Seriozitate
- Experienta in lucrul cu oamenii, recrutare sau vanzatori constituie un avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Salariu atractiv, in functie de performante, cu plata in regim de comision
- Sansa de a lucra intr-o echipa tanara si flexibila
- Program de lucru flexibil
- Se asigura training inaintea angajarii