Click aici »

Agent de paza pentru sectorul 6 din Bucuresti. Team Guard

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Protectie/Paza
Data introducerii
05-09-2010
Data actualizare
05-01-2011

Descrierea postului

Paza bunurilor, persoanelor si asigurarea control-acces in cadrul obiectivelor asigurate de Team Guard.

Cerinte

- cetatenie romana;
- varsta intre 18 - 50 ani;
- conditie fizica si psihica buna (certificat medical - apt serviciul de paza);
- fara antecedente penale (cazier);
- studii gimnaziale obligatorii.

Oferta (bonusuri, beneficii)

-conditii de lucru foarte bune (mediu curat si placut, climatizare, etc).
-programul de lucru este flexibil cu 12-13 zile libere/luna.
-salariul lunar NET este 800 lei iar orele lucrate suplimentar se platesc separat.
-urmarea cursului de calificare profesionala in cadrul societatii;
-posibilitate de promovare;
-acoradea de prime pentru merite deosebite.