Click aici »

Agent de livrari

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Brasov Brasov
Domeniile ofertei
Transport/Distributie
Data introducerii
31-07-2017
Data actualizare
31-07-2017

Descrierea postului

Titularul postului este persoana care efectueaza activitatea de distributie a produselor finite si aprovizionare cu marfuri si materiale necesare desfasurii activitatii firmei. Raspunde de mentinerea si respectarea intocmai a graficului de distributie, de intretinerea si exploatarea autovehicolului destinat acestui scop.

Cerinte

Educatia minima necesara studii medii: liceul
Experienta necesara minim: 2 ani intr-o activitate similara de distributie
Abilitati si deprinderi, minime necesare
Cunoasterea regulamentului privind circulatia pe drumurile publice
Permis de conducere categoria B,
Aptitudini de a lucra cu documente, bune abilitati de comunicare, de calcul matematic
Relatii de reprezentare: reprezinta societatea in fata clientilor si potentialii clienti, pentru remiterea ofertei de produse, si distributie a marfurilor
Relatii de cooperare: colaboreaza in mod direct cu gestionarul de la magazia de produse finite si cu serviciul financiar-contabil pentru confirmarea evidentei incasrrilor de la clienti si a documentelor necesare activitatii de distributie.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se vor discuta la interviu.