Click aici »

Agent de curatenie

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Menaj/Babysitter
Data introducerii
13-11-2014
Data actualizare
13-11-2014

Conditii de aplicare

Acest anunt este adresat femeilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Compania Clean Leader ofera locuri de munca CIVILIZATE (in spatii de birouri clasa A - premium)

ca agent de curatenie (numai pentru femei) pentru program de 8 ore de zi si de noapte.

Cerinte

Experienta in domeniul curateniei profesionale este importanta, dar nu obligatorie.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu atractiv, bonuri si transport gratuit!