Click aici »

Agent cumparari (Trader)

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Achizitii/Logistica, Transport/Distributie, Vanzari
Data introducerii
29-05-2008
Data actualizare
29-05-2008

Descrierea postului

Noul nostru coleg va face parte dintr-o echipa care-l va indruma si-l va invata despre sortimentele de deseuri pe care societatea noastra le colecteaza si le valorifica, despre activitatile de colectare, prelucrare si livrare a deseurilor valorificabile:
- identifica furnizori si beneficiari;
- cumpara deseuri valorificabile;
- incheie si urmareste derularea contractelor;
- intocmeste raportari cu privire la activitatile derulate;
- participa la stabilirea politicii de preturi.

Cerinte

- Absolvent studii superioare de lunga durata - avantaj;
- Experienta minim 6 luni pe o pozitie similara;
- Cunostinte despre deseurile metalice - constitue avantaj;
- Permis de conducere categoria B;
- Cunostinte PC MS Office ? WORD, EXCEL; INTERNET EXPLORER;
- Limba engleza scris/vorbit - avantaj;
- Abilitati de negociere si putere de convingere;
- Excelente aptitudini de comunicare verbala;
- Orientare catre eficienta, initiativa personala.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Tichete de masa;
- Posibilitatea de dezvoltare a carierei.