Click aici »

Agent comercial

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Altele, Vanzari
Data introducerii
01-07-2011
Data actualizare
03-08-2012

Descrierea postului

Domeniul firmei - sanatate si securitate in munca si psi-su. Agentul de vanzari trebuie sa identifice ,prin metode proprii, clienti interesati de aceste servicii.

Se accepta abordare directa sau electronica a clientilor.
Societatea noastra este abilitata si pentru coordonare ssm a santierelor, agentul de vanzari poate astfel aborda si santiere de constructii.

Cerinte

Preferabil candidatul trebuie sa aiba studii tehnice,

Oferta (bonusuri, beneficii)

Comisionul oferit la incheierea unui contract este de 10%. Se ofera bonusuri importante, vacante in tara si strainatate.