Click aici »

Agent Comercial

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
23-02-2010
Data actualizare
23-02-2010

Descrierea postului

- Realizeaza si completeaza permanent baza de date a societatii prin derularea colaborarii cu actualii clienti, cat si prin identificarea potentialilor clienti;
- Urmareste derularea contractelor semnate;
- Se informeaza asupra tendintelor pietei;
- Realizeaza targetul de vanzare alocat;
- Viziteaza clientii si prezinta oferta firmei.

Cerinte

- Abilitati de comunicare si negociere;
- Atitudine dinamica si proactiva;
- Capacitatea de a lucra cu termene foarte stranse;
- Minim studii medii, studiile superioare constituie un avantaj;
- Experienta in vanzari;
- Permis de conducere categoria B.