Click aici »

Agent Comercial

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
750 EUR
Oras(e)
Brasov, Bucuresti, Craiova Brasov Bucuresti Craiova
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
30-06-2009
Data actualizare
30-06-2009

Descrierea postului

- siguranta lucului de munca;
- posibilitatea de a opta asupra domeniului specific
de activitate in fucnctie de dorintele si posibilitatile
proprii;
- sistem de salarizare care reflecta seriozitatea si
avantajele unui lant de farmacii;
- bonusuri in functie de criteriile de performanta a
firmei (cadouri, excursii in tara si strainatate, bani)

Cerinte

- Ambitia de a acumula experienta si de a promova;
- Flexibilitate, dinamism si dispozitie la munca;
- Spirit de echipa;
- Deschidere catre nou si catre oameni;
- Abilitatea de a invata si aplica metode de
intermediere a unui produs- cunostinte operare PC
- atentie distributiva
- abillitati de comunicare