Click aici »

Agent comercial

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
26-02-2018
Data actualizare
26-02-2018

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 1 an experienta in domeniul Vanzari
Nivel minim de studii: Liceu

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Asociatia PINE PENTRU PERSOANE VULNERABILE va deschide, in curand, un magazin propriu - ?SHOPINE? - de produse alimentare si diverse, inclusiv produse de papetarie si servicii de printare, in centrul istoric al Bucurestiului, pe strada Doamnei nr. 15, sector 3!

Prin magazinul ?SHOPINE? vor fi comercializate specialitati de panificatie si patiserie, manufacturate traditional in propria Brutarie Comunitara!

Cerinte

- experienta in domeniu minim 1 an
- abilitati de lucru cu calculatorul
- cunostinte generale de contabilitate

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariu motivant in functie de performanta
- oportunitate de a deveni manager de magazin
- auto
- telefon mobil