Click aici »

Agent comercial Piatra Neamt

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Piatra Neamt Piatra Neamt
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
29-08-2008
Data actualizare
29-08-2008

Descrierea postului

1 Promovarea produselor si imaginii companiei
2 Preluarea comenzilor de distributie de la clienti, ingrijindu-se de onorarea acestora intocmai si la timp, cat si de preluarea instrumentelor de plata corespunzatoare
3 Contactarea de clienti noi si prezentarea ofertei firmei in scopul extinderii retelei de distribuitori, semnarea de noi contracte de distributie
4 Furnizeaza periodic conducerii firmei informatii despre conditiile pietei din zona de care raspunde
5 Aplica politici de marketing adaptate conditiilor specifice ale pietei, pe care le primeste de la conducerea societatii
6 Face livrari de marfa cu auto in zona de proximitate alocata, atunci cand acest lucru este necesar

Cerinte

1 Cunostinte de operare PC.
2 Permis de conducere, minim categoria B si experienta in trafic.
3 Cunostinte de marketing / politici comerciale.
4 Cunostinte minime de contabilitate primara (intocmire Factura Fiscala, Chitanta, Aviz de Insotire a Marfii).
5 Disponibilitate pentru perioada de proba platita
6 Persoana onesta, constiincioasa, comunicativa.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Mediu dinamic de lucru, pachet salarial atractiv Ón functie de nivelul volumului vanzarilor realizate si oportunitatea unei cariere de succes, sustinut? si de permanenta Ómbun?t?tire a nivelului profesional prin training intern
- tichete de masa