Click aici »

Agent comercial / mobile marketing

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
250 EUR
Bacau, Botosani, Iasi, Piatra Neamt, Suceava Bacau Botosani Iasi Piatra Neamt Suceava
Domeniile ofertei
Publicitate/PR, Media/Cultura/Publicatii, Marketing
Data introducerii
17-05-2019
Data actualizare
17-05-2019
Confidential

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 1 an experienta in domeniul Marketing
Nivel minim de studii: Liceu
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Dezvoltarea afacerii companiei in aria repartizata prin realizarea volumelor de vanzari si stabilirea relatiilor de parteneriat cu toti clientii alocati, respectand standardele si politicile companiei;
Gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
Vizitarea clientilor arondati, conform rutei desemnate;
Realizarea obiectivelor de vanzari setate in zona repartizata.

Cerinte

Pasionat/a de mediul online, ecommerce si shopping (obligatoriu);
Cunoasterea mediilor sociale online (Facebook, Instagram) (obligatoriu);
Abilitatea de a crea continut original si corect gramatical, adaptat in functie de subiectele cerute (continut postari, campanii, etc.) (obligatoriu).

Oferta (bonusuri, beneficii)

Sistem atractiv de remunerare;
Oportunitati pentru dezvoltare si traininguri;
Mediu de lucru dinamic.