Click aici »

Agent comercial - colaborator

Tipul ofertei
Project Based
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
26-06-2012
Data actualizare
02-12-2019

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 1 intrebari.

Descrierea postului

Largirea numarului de clienti (firme), promovarea produselor si serviciilor firmei, maximizarea potentialului zonei.

Cerinte

Dinamic, comunicativ, eficient, cunostinte forestiere si agricole de baza.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Comision din produsele vandute (grupe diferite de produse = comisioane diferite), posibilitatea de a activa in baza unei conventii care sa suplimenteze veniturile colaboratorului.

Dupa 3 luni de zile, daca se stabileste la interviu, postul de colaborator se transforma in post fix, cu salariu fix + bonificatii in functie de cifra de afaceri realizata.

Trimite CV