Click aici »

Agent comercial (achizitii / vanzari)

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Ploiesti Ploiesti
Domeniile ofertei
Vanzari, Achizitii/Logistica
Data introducerii
27-07-2018
Data actualizare
27-07-2018

Descrierea postului

Responsabilitati:

- Prospectarea pietei si identificarea de noi clienti.
- Prezentarea si promovarea serviciilor companiei.
- Negocierea si incheierea de contracte cu persoane juridice/fizice.
- Gestionarea portofoliului de clienti.
- Executarea planului lunar si anual de achizitii/vanzari, conform strategiei companiei.
- Monitorizarea si organizarea echipei implicate in procesul de colectare/reciclare.
- Munca de teren.

Cerinte

- Experienta de minim 2 ani pe o pozitie similara;
- Experienta in coordonarea echipelor colectoare;
- Cunostinte de operare in Excel, familiarizat cu livrarea de raportari specifice;
- Permis de conducere categoria B;
- Excelente abilitati de comunicare si relationare, vanzare si negociere;
- Dorinta de afirmare, persoana motivata de rezultate si castig.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Salariu fix + Bonusuri lunare in functie de performanta.
- Laptop / Telefon mobil.
- Autoturism de serviciu.