Click aici »

Agent colectare creante

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari, Banci
Data introducerii
26-07-2017
Data actualizare
26-07-2017

Descrierea postului

Contactezi telefonic debitorii in vederea informarii cu privire la situatia debitelor restante
Negociezi termenele de plata prin furnizarea de informatii corecte si complete cu privire la datorie
Oferi solutii de plata adaptate la situatia financiara actuala a debitorilor conform nevoilor de business
Dai dovada de profesionalism in discutia cu debitorii in acord cu standardele de calitate
Introduci un scurt rezumat al apelului de colectare in aplicatia software interna.

Cerinte

Iti place sa comunici cu lejeritate cu ceilalti
Detii cunostinte de Microsoft office (Word,  Excel, Outlook) si de navigare online
Esti orientat catre client si atent la detalii
Iti doresti sa inveti neincetat lucruri noi
Dai dovada de abilitati de negociere si esti convingator
Privesti proiectele in care esti implicat ca pe o provocare si o oportunitate de dezvoltare.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Oportunitatea de a lucra intr-o echipa profesionista, tanara si dinamica
Proiecte interesante si oportunitate de cariera
Acces la sesiuni de training
Excelent Know-How cu experienta internationala
Management dedicat, orientat spre atingerea obiectivelor
Contract perioada nedeterminata
Pachet salarial atractiv (salariu, tichete de masa)
Bonusuri lunare si trimestriale, in functie de performanta
Bonus de recomandare angajat
Plan de cariera prin instruire continua
Posibilitati reale de crestere profesionala intr-o companie multinationala
Perioada de proba platita
Sesiuni de training.