Click aici »

Agent colaborator

Tipul ofertei
Project Based
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Buzau, Constanta, Piatra Neamt, Sibiu, Suceava Buzau Constanta Piatra Neamt Sibiu Suceava
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
21-02-2009
Data actualizare
30-04-2009

Descrierea postului

crearea portofoliu clienti,pastrarea legaturii cu acestia,organizarea intalnirilor

Cerinte

Prezenta agreabila,comunicativ,spirit de echipa si competitiv. De asemenea va rog sa raspundeti concis si la intrebarile de la mini interviul online!

1.) Ce parere aveti despre produsele firmei?
2.) Dupa parerea dumneavoastra, ce tip de clienti ar trebui abordati?
3.)  Care este programul celui care lucreaza in vanzari?
4.) Care sunt clientii mai importanti? Cei mici(beneficiarii de apartamente, case etc) sau cei mari(hotelierii)? Motivati !

Oferta (bonusuri, beneficii)

comisioane din vanzari