Click aici »

Agent asigurari

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele
Domeniile ofertei
Asigurari
Data introducerii
05-12-2017
Data actualizare
05-12-2017

Descrierea postului

Vrei un castig in afara salariului? Activitatea este de colaborare in baza unui contract de mandat.

Se colaboreaza cu toate societatile de asigurari din Romania si se intermediaza toate tipurile de asigurari.

Cerinte

- Studii minim liceul terminat
- Abilitati de comunicare si prezentare
- Seriozitate si atitudine pozitiva
- Perseverenta si ambitie
- Cunostinte minime calculator: excel, word, comunicare pe mail
- PORTOFOLIUL REPREZINTA AVANTAJ!

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Sistem de recompensare extrem de competitiv, peste medie
- Instruire si pregatire profesionala specifica
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes in domeniu
- Solutii software online pentru ofertare, emitere polite si gestionarea activitatii

Iti poti face propriul program, vei colabora cu cei mai buni asiguratori, vei lucra de acasa si te vei bucura de multe oportunitati.

Trimite CV