Click aici »

Administratori firme (cadru militar in rezerva)

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Achizitii/Logistica, Non-profit/Voluntariat
Data introducerii
10-10-2008
Data actualizare
10-10-2008
Confidential
expirat

Descrierea postului

Asociatia nationala a personalului militar in rezerva si retragere din structurile de aparare, ordine publica si siguranta nationala = AS.Col.umna Club (ASCOL), anunta vacante urmatoarele posturi:
- Presedinte filiala - judet (sector)
- Vicepresedinte filiala - judet (sector)
- Administrator firma-paza - judet (sector)
- Administrator firma- contabilitate - judet (sector)
- Administrator firma- detectivi sociali - judet (sector)
- Administrator firma detectivi particulari - judet (sector)
- Redactor - judet (sector)
- Secretar filiala ? judet (sector)
- Secretar Municipiul Bucuresti
Candidatii care detin calitatea de membru au prioritate pe posturile vacante.
Pentru a beneficia de alte oportunitati adecvate profilului Dvs, va rugam sa ne trimiteti CV-ul pe email; ascolclub@gmail.com
Asociatia noastra isi rezerva disponibilitatea ofertarii de joburi si pentru membrii cadrelor militare daca acestia sunt inregistrati ca membrii supleanti, detin calitati performante in domeniile de interes ale filialelor de judet (sectoarele capitalei) si au cotizatia achitata la zi.
Inscrieri membrii si solicitari de oferte:
0728.839.400 sau 0754.040.962
Site-ul Asociatiei http://www.ascol.weebly.com sau www.ascol.bizoo.ro

Cerinte

Incadrarea acestor posturi se va face in functie de experienta si domeniul de activitate al candidatului.
- cariera militara sau
- studii superioare militare, civile.

Oferta (bonusuri, beneficii)

confidential