Click aici »

Administrator site

Tipul ofertei
Project Based
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti, Toate orasele Bucuresti Toate orasele
Domeniile ofertei
IT Software, Elevi/Studenti
Data introducerii
28-04-2016
Data actualizare
28-04-2016

Descrierea postului

Colaborare disponibila pentru freelancer care are propria baza de clienti existenti  in domeniul online advertising (SEO)

Cerinte

Crearea si intretinerea identitatii virtuale a companiei
Administrarea, modificarea, modernizarea celor doua site-uri (agentie de rental echipamente thnice pentru organizari evenimente si  un site de nunti si petreceri private) - update continut,  stiri, imagini si video constant, optimizare mobile
Promovare Facebook pentru cele doua pagini ale companiei (continuu update de continut, foto video text)
Campanii Google Adwords pentru cele 2 pagini ale companiei
Alte metode de promovare (google search, forumuri, directoare, etc)
www.ntrance.ro
www.nunta-petrecere.ro

Oferta (bonusuri, beneficii)

Agentie de productie foto video la dispozitie, in quantumul discutat in prealabiil, sub forma de parteneriat/regim barter (echipamente foto video Canon, lumini de studio,  fotografi, cameramani, editori foto-video, studio foto-video)
Echipamente foto video lumini, la dispozitie
Birou dotat cu PC performant
Internet de mare viteza
Server disponibil
Studio foto video la dispozitie
Spatiu de intalniri / mini petreceri  / curte cu gratar in aer liber
Mediu deosebit de lucru
Program flexibil de lucru
Persoana iubitoare de caini, de preferinta
Adresa: str. Toamnei 125 parter (zona piata Gemeni, 2-3 statii de Piata Roamana)