Click aici »

Administrator IT

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Elevi/Studenti, IT Hardware, IT Software
Data introducerii
22-01-2009
Data actualizare
22-01-2009

Descrierea postului

Ca administrator IT al unei companii de consultanta imobiliara, vei:

1. gestiona licentele pentru orice software utilizat;
2. asigura functionarea hardware-ului si software-ului;
3. depista si rezolva incidentele legate de calculatoare si imprimante;
4. instrui, asista si raspunde solicitarilor utilizatorilor retelei.

... Si toate acestea, intr-un program de lucru part-time (4h), adaptat nevoilor tale de student la zi!

Cerinte

1. Cunostinte hardware si software (capacitate de a rezolva problemele de baz? ale unui PC)
2. Cunostinte de baz? din retelistica
3. Capacitatea de a acorda consultanta si asistenta tehnica celorlalti colegi
4. Certificarile in domeniu reprezinta un plus

Oferta (bonusuri, beneficii)

1. Salariu corelat cu performanta
2. Mediu de lucru profesionist
3. Team building
4. Mediu relaxant, colegi extraordinari si tot ce este necesar pentru ca orele de munca sa nu devina o povara